Весільна фотокнига - чи потрібно замовляти?

Весільні миті залишаються в пам'яті, як найяскравіші фрагменти життя. Сльози щастя і щирі обійми близьких, море квітів і бризки шампанського, очі молодих, що світяться любов'ю ... Ми готові знову і знову переглядати весільні фотографії, поринаючи в чарівну атмосферу того дня, заново проживаючи емоції і ділячись ними з важливими нам людьми.

 

Цифрові знімки - відмінна можливість розповісти про щасливу подію тим, хто знаходиться далеко: улюбленій тітці, яка мешкає на іншому кінці країни, колишній однокласниці, яка, перебуваючи в декреті, не змогла приєднатися до вашого свята, найкращому другові, який переїхав за кордон.

 

Але тільки уявіть: до вас приходять гості, з нетерпінням чекають можливості поглянути на весільні фото, сідають навколо монітора. А ви, замість того, щоб включити слайд-шоу, дістаєте для них книгу. Книгу з вашими весільними фотографіями, дбайливо складену руками фотографа, який розділив з вами радість цього дня. Він врахував хронологію і колірну гамму свята, зробив акцент на найбільш зворушливі і забавні моменти, розповів фотоісторію вашої любові у всіх її деталях! Що, на ваш погляд, вразить і зачарує гостей більше: незліченна кількість кадрів на екрані або ретельно продумана і оформлена фотокнига, гортати яку набагато цікавіше?

Фотокнига - це актуальний варіант оформлення фотозйомки на паперовому носії, що дозволяє повністю зануритися в атмосферу святкування. Перебуваючи на тумбочці або займаючи почесне місце в квартирі, весільна фотокнига завжди буде поруч, щоб Ви і ваша половинка могли в будь-який момент затишно влаштуватися поруч і за чашкою гарячого чаю поринути в теплі, зворушливі спогади.

Основна відмінність від звичного фотоальбому - в якості виконання. Фотографії під плівкою, приклеєні за куточки, виглядають не так стильно, як друкарським способом зверстані сторінки фотокниги. Щільні і бездоганно оформлені, вони стилістично і дизайнерськи витримані, приємні на дотик. Макет, колір, комплектація фотографій в колажі - все це обговорюється індивідуально і створюється з урахуванням будь-яких ваших побажань. Гладка або фактурна, фотокнига лягає в руки приємною вагою, своїм запахом нагадуючи аромат вперше відкритої книги.

Сьогодні весільну фотокнигу можна зверстати на будь-який смак. Перше, з чим варто визначитися, - обкладинка і палітурка, саме вони відповідають за загальне враження від фотокниги. Респектабельність, грунтовність або ж, навпаки, легкість досягається вибором відповідного матеріалу.

 

  • Шкіра
  • Еко-шкіра
  • Текстиль
  • Ламінована фотообкладинка
  • Палітурний папір

Далі - формат: від розкішного 30х40, до зручного і компактного 15х20. Орієнтування - горизонтальне, вертикальне або ж фотокнига-квадрат. Матова, шовкова, глянцевий папір ... Варіантів - тисячі. Ви легко виберете свій, оптимальний за ціною і естетичними характеристиками, порадившись з фотографом, який вже має уявлення про те, що вам по-справжньому подобається. Створення фотокниги - також частина його творчої роботи. Він вкладає в неї частинку душі, прагнучи повністю передати атмосферу самого щасливого дня вашого життя.

Зберігати знімки на комп'ютері, флешці, будь-якому іншому носії - зручно, економно і звично, не сперечаємося. Але один системний збій може назавжди позбавити найдорожчих спогадів ...


Нехай ваша весільна фотокнига стане внеском в сімейну історію, якою ви будете з радістю ділитися з дітьми, внуками і правнуками!