Професійний діловий портрет

    Кожен керівник або співробітник, налаштований на кар'єрне зростання, рано чи пізно замислюється про ділові фотографії. Звичайно, можна використовувати аматорські знімки або не використовувати їх взагалі, але враження від такого партнера буде відповідним, і розраховувати на тривалу співпрацю чи знайти нових партнерів буде складно. 

Знайомство і самопрезентація повинні бути гідними. І вони повинні починатися з бізнес фотосесії. 

 

Для чого потрібна бізнес фотосесія 

 

     Фотографії, зроблені професіоналом, розкажуть про вас більше, зроблять вірне перше враження перед особистою зустріччю. Крім цього, вони використовуються для розміщення на різних ресурсах: 

  • Корпоративний сайт. У великих компаніях вважається хорошим тоном надання ділових фотографій для внутрішнього сайту. До того ж це полегшує знайомство і спілкування з          колегами з різних відділів. 
  • Візитки. Портрет на ній допоможе партнерам краще вас запам'ятати і виділить серед конкурентів. 
  • Публікації в ЗМІ. У вас завжди буде в запасі кілька вдалих знімків для розміщення в пресі. 
  • Соціальні мережі. Для розвитку особистого бренду і комунікації з іноземними партнерами. 
  • Резюме. Навіть незважаючи на рекомендації західних HR взагалі не розміщувати фото в резюме, варто це зробити для отримання відгуку. 

Чому для бізнесмена необхідна фотосесія в студії 

 

     Через об'єктив професійного фотографа проходить не одна тисяча людей. І всі вони мають свій власний характер і особливості. Професійний фотограф є і психологом і художником. Він бачить ваші виграшні сторони, підкаже, яку позу краще прийняти, варто посміхатися або важливіше бути серйозним на фото. 

У професійній фотостудії є все для створення якісних бізнес фотографій: 

  • Інтер'єр і фон; 
  • Освітлювальна техніка; 
  •  Необхідні аксесуари - крісла, стільці, стіл і т.д.

Навіть сама висококласна домашня зйомка не зрівняється з умовами студії. Власне через великий досвід, вміння і навички фотографа хороша ділова фотосесія не може коштувати дешево.  

Підготовка до фотосесії 

 

    Чоловічий чи жіночий діловий портрет вимагають підготовки. Якщо у Вас немає певних вимог чи концепції, порадьтеся з фотографом. При організації ділової фотосесії у Львові в допомогу можна залучити і інших фахівців: візажистів, стилістів і т.д. 

Фотографії можуть бути поясними або портретними, а також в повний зріст. Можна вибрати певну статичну позу або знятися в русі, наприклад, імітуючи виступ або переговори. 

Портрет для керівника або власника бізнесу можна зробити в інтер'єрах власної компанії. Так партнери побачать Вас в робочій обстановці, довіра до Вас і послуг підприємства зросте. 

 

    Професійно виконаний діловий портрет в фотостудії у Львові стане вашою візитною карткою, розкриє вашу особистість і риси характеру, підкреслить відкритість і націленість на співпрацю. Відповідальний підхід до деталей завжди говорить про відповідальність в цілому. 

Замовити професійну ділову фотосесію
Переглянути портретні фото