ПРО МЕНЕ

Тарас Нога - Ваш фотограф

 Радий вітати всіх на моєму сайті! Мене звати Тарас, я фотограф, як Ви вже зрозуміли:).

 

 Що таке фотографія для мене? Питання, яке мабуть рано чи пізно ставить собі кожен фотограф. І це насправді доволі важке питання, тому що відповідь на це питання може мінятися в залежності від досвіду фотографа, від його професійного і творчого росту. Для когось це спосіб розказати всім, як він бачить навколишній світ крізь об`єктив фотокамери, для когось передати свої внутрішні почуття, переживання, емоції через світлини...а для когось просто спосіб заробляння грошей, і тільки.

 

 Так чи інакше, фотографія це дуже багатогранний світ, і кожен при бажанні може себе у ньому знайти.

 

 Особисто для мене на даному етапі мого розвитку як фотографа фотографія - це спосіб зберегти момент...Адже наше життя складається з моментів, які минають і ніколи не повторюються...Момент народження, перші кроки, перший сміх, перші сльози...Перше кохання і почуття, які більше ніколи не повторяться...перший поцілунок... 

 

 Фотографія дає нам можливість ці і всі інші моменти зберегти. І вже потім, через якийсь час, переглядаючи ці фото, знову повернутися у ті часи, і знову відчути і пережити те саме, що зображено на світлинах...Хіба це не диво? 

 От така у мене відповідь на це питання принаймні зараз,а якщо завтра щось зміниться, я дам про це знати)

 

  Звертайтеся!

 

 

 З повагою,

 Ваш фотограф,

 Тарас.